Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Zabór k.Zielonej Góry-ośrodek

Moderator: Moderatorzy

Malgosia

Post 07-08-2005 00:09

Zabór k.Zielonej Góry-ośrodek

Czy ktoś słyszał coś na temat Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w miejscowości ZABÓR? To jest blisko Zielonej Góry. Podobno są tam lekarze, psycholodzy, prowadzą obserwację.... Czy ktoś wie coś na ten temat? Proszę o odpowiedź>

leo94

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 27-10-2005 19:47

Moja wypowiedź jest subiektywna.
W Zaborze są specjaliści, lekarze, pedagodzy, psycholodzy, zajęcia, terapie, itp. Są też dzieci. Dzieci z różnymi kłopotami i dzieci r ó ż n e, nie chcę przez to powiedzieć, że gorsze, nie o to chodzi.
Mój syn przebywał przez miesiąc na obserwacji, która potwierdziła, ale nic nie wniosła nowego.
Były jednak efekty uboczne w postaci znacznie poszerzonego słownika wyrazów oraz zwrotów niecenzuralnych.
W zamkniętych społecznościach tworzy się "fala".
Dzieci długo przebywające w takich placówkach mogą mieć trudności z odnalezieniem się potem w zwykłej społeczności.
Osobiście nie polecam umieszczania dziecka z ADHD z Zaborze (gdyby była placówka przeznaczona t y l k o dla dzieci z ADHD, wtedy można się zastanowić i spróbować).

Wróć do Przychodnie