Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Poradnie Psychologiczno Pedagogiczne

Moderator: Moderatorzy

wojtkam

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 04-05-2005 10:19

Poradnie Psychologiczno Pedagogiczne

Niestety mam doswiadczenie z niechecią logopedy do podjecia pracy z moim dzieckiem bo przecież kto chce pracować z dzieckiem ze słaba koncentracją uwagi i napobudliwościa psychoruchową :( ''po co sie meczyć'' lepiej pouczyc dziecko które tylko sepleni nie wymawia r,c itd. przeciez i tak pieniazki te same.Moze tu kogos obraze ale wierzcie mi że jak poszłam na pierwsze spotkanie oczywiscie z synem to zapytała sie mnie co ona ma z nim robić :evil: i nie była to logopeda z małym stażem pracy z kolei inna oznajmiła mi że jesli ona lub dziecko ''zmeczy ''sie wzajemnym kontaktem to ona mówi o tym rodzicom i wtedy rezygnuje z pracy bo twierdzi ze to nie ma sensu.Jestem tym wszystkim skołowana i mam taki uraz ze nie chodzimy do zadnego logopedy :!: Na swojej drodze spotkalismy na szczeście bardzo dobrego pedagoga która od paru lat pracuje z dzieckiem i zna sie na rzeczy -ma kobieta powołanie :roll: POZDRAWIAM :!: :!: :!:

wojtkam

Post 06-05-2005 18:21

Dodam jeszcze że te nieprzyjemne kontakty działy się w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej :?

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 06-05-2005 18:31

Agato ja też uciekłam z mojej Powiatowej PPP, bo tam to nikt nawet nic nie potrafił powiedzieć o ADHD, a terapia moczenia polegała na ćwiczeniu siusiaka. Koszmar, całe szczęście, że mogłam dostać skierowanie do Katowic do Specjalistycznej PPP, tam dopiero wiem jak wygląda praca z dzieckiem. I że są ludzie którzy chcą pracować.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

wojtkam

Post 06-05-2005 18:42

Ja tez dostałam skierowanie od pani dr Surmacz do tej samej przychodni-przypuszczam -lecz tak sie zraziłam moimi wcześniejszymi doświadczeniami że się''poddałam '' :cry:

Wróć do Przychodnie