Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Lublin - Specjalistyczne Centrum Psychoneurologii "Modu

Moderator: Moderatorzy

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 22-04-2005 13:03

Lublin - Specjalistyczne Centrum Psychoneurologii "Modu

Lublin - Specjalistyczne Centrum Psychoneurologii "Modus"
ul. Jana Sawy 8, tel. 528-00-69,
od pon. - piąt.
w godz.: 9.00 - 18.00
Przychodnia wyposażona jest w aparat EEG-Biofeedback. Cena: ostatnio 50 zł. za 45 min. (nie korzystałam)

W przychodni przyjmują psychiatrzy (dziecięcy i "dorośli").
Dziecięcy - Dr Kaczor i dr Szymona.
A także: neurolodzy, psycholodzy, logopeda i internista. W ulotce zaznaczono, że możliwe są wizyty domowe.

Przychodnia przyjmuje zarówno odpłatnie, jak i na NFZ. Jednak są czasem trudności z przyjęciem nowych pacjentów na NFZ.

Polecić mogę Panią dr Szymonę. Pracuje również na oddziale dziecięcym w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Abramowicach. Jest człowiekim otwartym i życzliwym. Brała udział w spotkaniach Towarzystwa ADHD.
Mój syn jest leczony przez psychiatrów od dwóch lat. Pani dr Szymona jest trzecim psychiatą. I nie zamierzam szukać innych, gdyż jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej. Zawsze odpowiada na moje pytania, zawsze starannie dobiera leki, jest spokojna i w pełni poświęca swoją uwagę pacjentowi, czego nie mogę powiedzieć o poprzednich lekarzach.
Wizyta u niej, o ile nie można zarejestrować się na NFZ, kosztuje 65 zł.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 11-07-2005 09:05

Zgadzam się z Kaszką. Dr Kinga Szymona jest bardzo życzliwa wobec dziecka. Polecam ją równie serdecznie!!!!! Znam kilku lekarzy ale do dr Kingi mam ogromne zaufanie. Jest w temacie ADHD, jest przygotowana teoretycznie i zajmuje się ADHD praktycznie.

Andrzej, Szpital Neuropsychiatryczny.

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 11-07-2005 18:24

Modus

mam informację o dr Kindze szymona. Od 18 sierpnia będzie ona przyjmowała w Modusie. Oto jej telefon komórkowy: 0697-177-690 - ozna się powołać, że telefon jest od andrzeja Moroza. Kaszka podała telefon stacjonarny.

Pozdrawiam - Andrzej J. Moroz

Wróć do Przychodnie